Hotel Karras Grande

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- doporučujeme všem věkovým kategoriím
- pro aktivní a zároveň pohodovou dovolenou

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Jeden z nejlepších hotelů na ostrově po nedávné rekonstrukci jedinečně kombinuje moderní vybavení s autentickou řeckou pohostinností, schopnou nabídnout všem svým návštěvníkům pocit domova. Od písečné pláže je vzdálen necelých 300 m, pouhých 200 m od centra Tsilivi s mnoha obchůdky, bary a tavernami a také se odtud můžete vydat prozkoumat další krásy ostrova Zakynthos, objevit jeho skryté poklady a užít si křišťálově čistých pláží. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách zdarma, internet za poplatek, TV místnost, snack bar, restaurace, 2 bazény a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma a bary. Milovníkům sportovního vyžití slouží dětské hřiště, stolní tenis, fitness centrum (vše zdarma), masáže, půjčovna kol a vodní sporty na pláži (za poplatek). Doporučujeme všem věkovým kategoriím vyhledávajícím aktivní, a přitom bezstarostnou dovolenou.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během dne lehké občerstvení, zmrzlina. Neomezená konzumace nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů (10.00 – 23.00). Možnost tematických večeří v Greco restaurant po předchozím objednání.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na bazén s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinný pokoj-suita s výhledem na bazén s možností až 2 přistýlek (2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, 4 pevná lůžka, max. obsazenost 4 dospělé osoby), 2x klimatizace, lednice, 2x TV/SAT, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa