28,27,25

Hotel Avena Resort & Spa

od 15 390 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě 2-13 let a 3. dospělá osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- skluzavky a tobogány pro děti
- obchody a restaurace v blízkosti hotelu


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderně zařízený hotel se nachází v centru městečka Oba jen 200 m od písečně-oblázkové pláže, od které je oddělen pobřežní komunikací (bezpečný přístup podchodem). Od centra Alanye je vzdálen přibližně 3 km (pravidelné spojení místní dopravou nebo příjemnou procházkou). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, a la carte restaurace (1x při týdenním pobytu zdarma, nutná rezervace), bar, bar u bazénu i na pláži (součást all inclusive pouze nealkoholické nápoje), bazén, dětský bazén, skluzavky, 2 tobogany a dětské hřiště. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Hotel pořádá pro své hosty denní i večerní animační programy a nabízí rovněž možnosti sportovního vyžití – plážový volejbal a fitness. Relaxovat můžete v sauně, za poplatek si lze objednat i masáž. Restaurace a obchody naleznete v blízkosti hotelu. Hotel je dobrou volbou pro klienty, kteří hledají ubytování v blízkosti pláže a zároveň i centra města s možností nákupů a zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne a noční polévka. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-23.30). Součástí all inclusive je i plážový bar s nealkoholickými nápoji (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (zdarma voda po příjezdu), TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, minibar (zdarma voda po příjezdu), TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa