Hotel Kleopatra Ada

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu dětské brouzdaliště dětské hřiště dětský bazén event. oddělená dětská část dětský miniklub výhodná cenová nabídka

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- hotel v blízkosti zábavy, nákupů i historického centra
- jen kousíček od moře a známé písečné pláže, kde je hotelový bar

Popis
Příjemný hotel je situován jen 100 m od proslulé Kleopatřiny pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, hlavní restaurace, a la carte restaurace (za poplatek), bar u bazénu, bar na pláži, společenská místnost, 2 bazény a bazén pro děti. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Dále lze využít stolní tenis, šipky, fitness, plážový volejbal a dětské hřiště. Za poplatek lze využít masáže, peeling, saunu, biliár nebo bohatou nabídku vodních sportů na pláži. Nákupní možnosti najdete v blízkosti hotelu, živé centrum letoviska je vzdálené asi 1,5 km. Doporučujeme klientům, kteří dávají přednost ubytování poblíž živého centra letoviska s vyžitím a zábavou v dosahu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední káva, čaj, zákusek a neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a jedno dítě 2-13 let) tvoří 2 oddělené místnosti.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa