28,27,25

Hotel Kleopatra Atlas

od 13 883 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel jen pro dospělé (16+)
- poblíž centra Alanye s bohatým vyžitím v dosahu
- hotel ve velmi příznivé cenové relaci


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel jen pro dospělé osoby (16+) má výbornou polohu v letovisku Alanya (Turecko) jen 150 m od krásné písečné Kleopatřiny pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků i s širokou nabídkou vodních sportů (oddělena místní komunikací). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, fitness, turecké lázně, sauna a masáže (vše za poplatek). Součástí all inclusive programu je i plážový bar u hotelu Blue Star Beach, který je od hotelu vzdálený 3 km (2x denně zdarma transfer z hotelu na pláž a zpět). V blízkosti hotelu se nachází obchůdky, restaurace i bary, centrum letoviska je vzdálené 500 m. Pouhých 100 m od hotelu se nachází známá jeskyně Damlatas, za návštěvu také stojí nedaleké zříceniny hradu, odkud je nádherný výhled na celé město. K dopravě lze využít lanovku, nástupní stanice je v blízkosti jeskyně. Hotel doporučujeme klientům, kteří upřednostňují hotel poblíž centra města s bohatým vyžitím v dosahu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack, káva a čaj, půlnoční snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24:00). Součástí all inclusive je i plážový bar u hotelu Blue Star Hotel Beach – sendviče a burgery (12.00-14.00), místní nealkoholické nápoje a pivo (10.00-17.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa