Hotel Kleopatra Balik

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 30 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu dětský bazén event. oddělená dětská část výhodná cenová nabídka

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- pár metrů na krásnou písečnou pláž s širokým zázemím pro vodní sporty
- nedaleko za zábavou, do živého centra Alanya, za nákupy i k památkám
- výhodní cenová nabídka

Popis
Menší hotel Kleopatra Balik Beach 3* skládající se ze dvou budov má ideální polohu v klidnější části Alanye (Turecko) přímo u známé Kleopatřiny pláže, od které je oddělen pouze místní komunikací a pobřežní promenádou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi (za poplatek), restaurace, bar, bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek), stolní tenis. Za poplatek mohou hosté navštívit saunu, turecké lázně nebo vyzkoušet vodní sporty na pláži. Nákupní možnosti najdete již v blízkosti hotelu, živé centrum Alanye s obchody, restauracemi i nočním životem je vzdálené 2 km a dopravíte se tam místní dopravou nebo pěšky příjemnou procházkou po promenádě podél moře. Hotel ve výhodné cenové relaci doporučujeme klientům, kteří ocení blízkost pláže i města s vyžitím v dosahu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00–22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, fén, koupelna a balkon. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa