Hotel LItore

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar bar u bazénu dětské hřiště dětský bazén event. oddělená dětská část dětský miniklub fitness animační programy

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- vybavený luxusní resort - vřele doporučujeme
- zábava pro celo rodinu vč. kvalitní stravy, pěkného koupání a programů animačních i sportovního zázemí
- atrakce a péče pro děti

Popis
Luxusní hotelový komplex Litore Resort & Spa 5* otevřený v roce 2015 se nachází v letovisku Okurcalar (Turecko) pouze 150 m od písečně-oblázkové pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace (ve vybrané 1x za pobyt zdarma), několik barů včetně snack baru u bazénu i na pláži, zmrzlinový bar, bazén, vnitřní bazén, bazén se skluzavkami, pro děti je zde také dětský bazén, hřiště a miniklub. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Hotel pořádá bohaté animační programy, sportovně založení klienti ocení bohaté vyžití – šipky, stolní tenis, plážový volejbal, lukostřelba, aerobic, vodní gymnastika, vodní polo, pilates, navštívit můžete fitness, turecké lázně a saunu. Za poplatek jsou vodní sporty, masáže a návštěva beauty salonu, součástí hotelu je i nákupní arkáda. Hotel s moderním zázemím a kvalitními službami doporučujeme i pro náročnou klientelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, noční bufet, během dne občerstvení, káva, čaj, zmrzlina, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně (importované nápoje v lobby baru v čase 10.00-00.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let), klimatizace, minibar (doplňován 3x týdně), TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Za příplatek pokoj s výhledem na moře a na vyžádání jsou také jacuzzi pokoje.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa