Hotel Long Beach Resort & Spa

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- vynikající kuchyně, vysoká kvalita služeb a aquapark pro vodní nadšence

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový komplex Long Beach Resort & Spa 5* ležící u soukromé písečně-oblázkové pláže, která je dostupná podchodem s obchůdky pod místní komunikací (lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar) nabízí nadstandardní služby i pro náročné klienty. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, lobby bar, Wi-Fi připojení v celém areálu zdarma, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace s jedinečnými pokrmy světových kuchyní, 15 barů, pivnice a vinárna. V rozlehlé zahradě plné palem se nachází velký bazén, bazén s mořskou vodou, dětské bazény, krytý bazén s whirlpoolem a rodiny s dětmi uvítají velký aquapark (lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma). Večerní zábava nabízí živou muziku, karaoke, tematické noci a speciální vystoupení. Děti mohou využít mini diskotéku a animace. Zdarma je rovněž stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fotbal, minigolf, vodní gymnastika, fitness a animační programy. Zpoplatněné jsou vodní sporty na pláži, potápěčská škola, elektronické hry, SPA centrum, 7D kino, masáže a bowling. Hotel se nachází 3 km od nejbližšího městečka Avsallar s možnostmi nákupních míst. Tento hotel vyznačující se vynikající kuchyní, vysokou kvalitou služeb a aquaparkem pro vodní nadšence umožňuje svým klientům si vychutnat nezapomenutelnou dovolenou.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj a koláčky, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00-02.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, minibar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, minibar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa