28,27,25

Hotel Lonicera World

od 15 263 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+0
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 1., 2. a 3. dítě 2-14 let na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- perfektní služby a bohaté zázemí hotelu
- akvapark

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Velice oblíbený hotelový resort je situován v pěkně udržované zahradě přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi Fi připojení (zdarma), lobby bar, hlavní restaurace, a la carte restaurace (za poplatek, nutná rezervace), fast food, ovocný bar a snack bar, kavárna a cukrárna, diskotéka, fitness, supermarket, nákupní arkáda a aquapark. Součástí hotelu je dále několik bazénů včetně brouzdaliště pro děti, opalovací terasy se slunečníky a lehátky k dispozici zdarma. Plážový servis je rovněž pro klienty zdarma. Hosté mohou využívat zázemí a služby i ve vedlejším hotelu Lonicera Resort & Spa s výjimkou hlavní restaurace. Hotel pořádá širokou paletu zábavních programů pro děti i dospělé. Klienti mohou dále využít různé sportovní aktivity jako např. tenis, stolní tenis, šipky, vodní gymnastiku, volejbal, basketbal, badminton a fitness. Pro vaše nejmenší jsou k dispozici dětské herny, mini club (4-12 let) a minidisco. Večer se konají profesionální show pro děti i dospělé. Za poplatek jsou k dispozici biliár, herní konzole, autodrom a vodní sporty na pláži. Letovisko Alanya je vzdáleno asi 20 km a je dostupné místní autobusovou dopravou. Nejbližší nákupní možnosti naleznete 200 m od hotelu v letovisku Avsallar. Hotel s perfektními službami a bohatým zázemím je zárukou skvěle prožité dovolené.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, snacky mezi hlavními jídly (pizza, hamburger, kebab, hranolky, zeleninové saláty atd.), gözleme, ovocný samoobslužný bar (dle denní nabídky – např. meloun, nektarinky, jablka, hrušky), káva, čaj, zákusky a zmrzlina, noční snack, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 02.30).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 3 přistýlek pro děti – 1 větší místnost nebo 2 místnosti (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti 2-14 let), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa