28,27,25

Hotel Oba Star

od 14 486 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-11 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel se službami ultra all inclusive s příznivou cenou
- all inclusive 24 hodin denně


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel se nachází v letovisku Oba, které je vzdálené pouhých 2,5 km od centra Alanye (pravidelné spojení místní dopravou). Písečně-oblázková pláž s lehátky a slunečníky zdarma je vzdálena 100 m a od hotelu oddělena místní komunikací (lze využít podchod). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení, restaurace, 3 bary včetně plážového, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, relaxační bazén, fitness, dětský bazén se skluzavkami a dětské hřiště. Hotel pořádá denní i večerní animační programy, pro děti je k dispozici miniklub. Hotel nabízí rovněž možnosti sportovního vyžití – stolní tenis, šipky, plážový volejbal nebo vodní pólo. Relaxovat můžete v hotelovém spa, turecké lázně a sauna jsou zdarma, masáže za poplatek. Restaurace, bary i nákupní možnosti se nachází v blízkosti hotelu. Hotel v příznivé cenové relaci se službami ultra all inclusive doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování v blízkosti pláže a zároveň i centra města Alanya s možností nákupů a zábavy.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne a noční snack, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hod. denně v místech a časech určených hotelem. Součástí all inclusive je i plážový bar (nealkoholické nápoje a lehké občerstvení během dne).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, minibar, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa