28,27,25

Hotel Panorama

od 15 815 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 30 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- oblíbený hotel opět v naší nabídce
- výborná poloha hotelu v samém srdci Alanye – historické centrum i nákupní možnosti v blízkosti
- panoramatické výhledy na moře a na pevnost a hrad

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Velice oblíbený moderní hotel s dlouholetou tradicí má vynikající polohu přímo na písečné pláži v dosahu centra letoviska Alanya. Hotel je složen z několika budov a je rozdělen pobřežní komunikací do dvou částí. Obě části hotelu spojuje podchod. V hlavní budově přímo na pláži se nachází recepce s Wi-Fi zdarma, restaurace, a la carte restaurace (za poplatek, nutná rezervace), plážový bar (součást all inclusive) a panorama bar s nádherným výhledem na moře a historické centrum Alanye. Lehátka a slunečníky jsou na písečné pláži s pozvolným vstupem do vody zdarma. V druhé části hotelu obklopené krásnou udržovanou zahradou je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar, bar u bazénu, turecké lázně, sauna, fitness, společenská místnost, miniklub (6-12 let), dětské hřiště a obchod a kadeřnictví (obojí za poplatek). V areálu hotelu si můžete zahrát tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, kulečník, volejbal, na pláži je nabídka vodních sportů za poplatek. Hotel pro své hosty pořádá večerní vystoupení a jiné animační programy. Historické centrum Alanye je vzdálené 400 m, nákupní možnosti se nachází v blízkosti hotelu. Tento hotel v samém srdci Alanye je ideálním místem pro ty, kteří chtějí mít ubytování v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom v dosahu nákupních možností a večerní zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně, lehký snack během dne, káva, čaj, zákusky a půlnoční polévka. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00–24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v části u bazénu.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa