Hotel Water Planet Delux & Aquapark

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar bar u bazénu dětské hřiště dětský miniklub animační programy

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- luxusní hotel s akvaparkem
- zábava, sporty a program pro celou rodinu
- doporučujeme náročným

Popis
Luxusní hotelový areál Water Planet Delux Hotel & Aquapark 5* s rozsáhlým akvaparkem naleznete 1 km od turistického letoviska Alara (Turecko). Hotel s panoramatickým výhledem je vystavěn na útesu, na písečnou pláž vzdálenou 100 m se dostanete po schodech nebo výtahem. Vstup do moře je po schodech nebo přes molo (v moři se mohou vyskytovat betonová plata). Prostor u pláže je rozdělen do 3 pater, v jedné sekci naleznete tropický písek a lehátka a slunečníky zdarma, v další dřevěnou terasu určenou k odpočinku. Hostům jsou k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma), několik barů včetně baru na pláži a v akvaparku, bazény, dětský bazén, akvapark s 16 tobogány a 8 tobogány pro děti, za poplatek lze vyzkoušet rafting a bungee jumping. 2x týdně je v odpoledních hodinách akvapark otevřen pouze pro hotelové hosty. Pro děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště. Hotel nabízí široké sportovní zázemí (šipky, stolní tenis, vodní polo, plážový volejbal, lukostřelba, za poplatek lze navštívit wellnes) a denně pořádá animační programy, součástí areálu je i amfiteátr, kde probíhají večerní vystoupení. Hotel s ojedinělou nabídkou služeb umožňuje bohaté vyžití pro celou rodinu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj a zákusek, půlnoční polévka. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin denně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek tvoří jedna místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby).

Za mírně zvýšenou cenu jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa