Xoria Deluxe

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+13+24+04+1
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar bar u bazénu osušky na pláž dětský bazén event. oddělená dětská část fitness wellness animační programy

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- luxusní resort téměř u moře se skvělým zázemím, bohatými sportovišti a výbornou kuchyní
- přímo v areálu obchůdky, restaurace, zábava i show
- doporučujeme nejen náročným zákazníků., non stop služby i vyžití pro děti

Popis
Moderní hotelový areál Xoria Deluxe 5* sestávající z hlavní a vedlejší budovy leží v letovisku Payallar asi 15 km od Alanye (Turecko). Písečně-oblázková pláž s hotelovým plážovým barem a s lehátky, slunečníky i plážovými osuškami zdarma je od hotelu oddělena pouze místní komunikací (přístup na pláž bezpečným podchodem). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, restaurace, plážová restaurace (11.00-16.00), a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma) a několik barů včetně plážového. Dále je k dispozici bazén s akvaparkem, relaxační bazén, dětský bazén, široká nabídka kulturních i sportovních animačních programů – turecký večer, tance, animace pro děti nebo aerobic, šipky, stolní tenis a plážový volejbal. Fitness, turecké lázně a sauna jsou k dispozici zdarma, za poplatek masáže, kosmetický salón, biliár, nákupní arkáda a vodní sporty na pláži. Hotel s kvalitním zázemím a službami ultra all inclusive doporučujeme i pro náročnou klientelu.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne občerstvení, zmrzlina, káva, čaj a zákusek, půlnoční polévka, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů, lobby bar otevřen 24 hodin denně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné či až dvou přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a jedno dítě 2-13 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Pokoje s výhledem na moře jsou za mírný příplatek.
Pro větší rodiny je k dispozice rodinný pokoj, který je rozlehlejší a nabízí obsazení max. až pro 4 dospělé osoby a jedno dítě 2-13 osob.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa