Hotel Belconti Resort

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní hotelový resort se službami ultra all inclusive
- golfová hřiště v blízkosti hotelu
- akvapark a bohatý animační program

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozlehlý hotelový resort obklopený piniovým hájem leží přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem v oblíbeném letovisku Belek. Hotel se skládá z hlavní budovy a menších bungalovů umístěných v krásné zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (za poplatek, nutná rezervace) a bary v lobby, u bazénu a na pláži. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény, z toho 1 se skluzavkami a tobogány a dětské brouzdaliště. Lehátka a slunečníky jsou hostům u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Děti mohou navštívit místní dětské hřiště, miniklub (4-11 let) nebo klub pro teenagery (12-16 let). V areálu se nachází výborné sportovní zázemí, zdarma je možné využít fitness, šipky, basketbal, volejbal, stolní tenis, minigolf, aerobic, zumba, vodní polo a vodní aerobik. Za poplatek je k dispozici 10 tenisových kurtů, biliár a stolní fotbal. K relaxaci klientům slouží turecké lázně, sauna a wellness centrum (služby jsou za poplatek). Hotel pořádá bohaté animační programy a večerní show. Pro milovníky golfu jsou k dispozici 3 golfová hřiště v okolí hotelu. Přátelská atmosféra, atraktivní poloha hotelu a služby ultra all inclusive jsou zárukou spokojené dovolené i pro nejnáročnější klienty.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, občerstvení (snacky) během dne, zmrzlina, káva, čaj a zákusek, noční bufet. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů (během celých 24 hodin), alkoholických nápojů místní výroby v místech a časech určených hotelem (10.00–2.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky umístěné v bungalovech – POKOJ 2+1 BUNGALOV (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek v hlavní budově – POKOJ 2+2 (max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek v hlavní budově – POKOJ 2+2 VÝHLED NA MOŘE (max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa