28,27,25

Hotel Clover Magic Seagate

od 18 290 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotelový resort na pláži
- akvapark a animační program
- kratší transfer z letiště

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový resort se nachází v hotelové čtvrti u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v oblíbeném letovisku Belek. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu a na pláži. Součástí hotelu je také minimarket. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény, z toho 1 se skluzavkami a tobogány, a dětské brouzdaliště. Lehátka a slunečníky jsou hostům u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, herna a miniklub. Sportovně založení klienti ocení možnost plážového volejbalu, šipek nebo aerobicu. K relaxaci lze využít turecké lázně a saunu, za poplatek poté masáže v hotelovém spa. Hotel pořádá animační programy a večerní show (3x týdně v amfiteátru). Centrum letoviska Belek se nachází 11 km od hotelu, restaurace, bary a obchody naleznete již v blízkosti hotelu. Přátelská atmosféra, atraktivní poloha hotelu a služby all inclusive jsou zárukou spokojené dovolené.

Stravování
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, káva, čaj a zákusek. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00-22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa