28,27,25

Hotel Limak Arcadia Resort

od 25 990 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-15 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- areál přímo u pláže s bohatými službami, zábavou i sporty
- skluzavky a zázemí pro děti
- luxusní resort, kvalitní služby
- golfová hřiště v blízkosti hotelu


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozlehlý hotelový komplex Limak Arcadia 5* (Belek, Turecko), který se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov, se nachází přímo u pěkné písečné pláže. Centrum letoviska Belek s množstvím obchodů, restaurací a barů je vzdálené 700 m. V blízkosti hotelu se také nachází golfová hřiště. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi zdarma, hlavní restaurace, několik a’ la carte restaurací (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace) a několik barů včetně baru na pláži. Dále jsou k dispozici bazény včetně vnitřního, skluzavky, dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (4–12 let). Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži k zapůjčení zdarma. Hotel pravidelně pořádá během dne i večer animační programy, sportovně založení klienti jistě ocení širokou nabídku obsahující fitness, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis a tenis (osvětlení a vybavení za poplatek). Relaxovat můžete v hotelovém spa – turecké lázně a sauna jsou zdarma, zbytek služeb za poplatek. Luxusní hotel s krásným ubytováním a s vysokým standardem služeb doporučujeme pro nejnáročnější klientelu.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, káva, čaj, zákusek a zmrzlina, půlnoční snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. Součástí all inclusive je i plážový bar.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-15 let), klimatizace, minibar (doplňován denně), TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa