28,27,25

Hotel Royal Garden Beach

od 15 595 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní 5hvězdičkový hotel s konceptem ultra all inclusive
- zábava a vhodné aktivity pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi
- akvapark pro děti i dospělé
- bohatý animační program

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Oblíbený hotelový komplex je tvořen 2 hlavními a 1 vedlejší budovou umístěnými v krásné tropické zahradě, která poskytuje odpočinek v příjemném stínu a zároveň nabízí překrásný výhled na pohoří Taurus. Krátkou procházkou můžete dojít do centra Konakli s trhem a bazarem nebo využít autobusové zastávky u hotelu, odkud jezdí dolmuše do 10 km vzdáleného centra Alanye. Hotel leží 50 m od písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody (přes místní komunikaci) s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma a plážovým barem se snack barem (součást ultra all inclusive). Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením (na recepci zdarma, v areálu hotelu za poplatek), 5 barů, hlavní restaurace, 4 restaurace a la carte (italská, rybí, čínská a turecká -1 x za pobyt zdarma, nutná rezervace), plážový bar, kadeřnictví, diskotéka, obchody. V zahradě se nachází 2 bazény, dětský bazén a akvapark – 2 bazény se skluzavkami pro dospělé a 2 bazény s menším tobogánem a splasch aktivitami pro děti. Dále terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Pro sportovně založené klienty je připravený stolní tenis, šipky, fitness centrum se saunou a tureckými lázněmi, plážový volejbal, vodní gymnastika a animační programy. Pro zabavení dětí je zde dětské hřiště, animace, miniklub a dětské kino. Užijte si 5hvězdičkový luxus spojený s konceptem ultra all inclusive, kdy každý detail je navržen tak, aby zajistil nejvyšší úroveň pohodlí a relaxace. Restaurace nabízejí nezapomenutelné kulinářské zážitky s nejvybranějšími chutěmi turecké i světové kuchyně a vhodné aktivity zde najdou všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snack během dne, odpolední káva, čaj a zákusek a zmrzlina, noční bufet, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v neomezeném množství (10.00-24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje premium s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován nealko nápoji a vodou), TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje v hlavní budově s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (min. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let, max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, minibar (denně doplňován nealko nápoji a vodou), TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa