Hotel Alba Queen

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce v dvoulůžkovém pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní hotel s kvalitními službami - doporučujeme
- krásné koupání, zázemí sportovišť, vodní sporty, skluzavky
- zábava pro celou rodinu, možnosti návštěvy nedalekého města s nákupy a památkami

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový komplex Alba Queen 5* (Side, Turecko) leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v oblíbeném prázdninovém letovisku Side. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi (společné prostory zdarma), TV místnost, restaurace, a la carte restaurace, bary (včetně plážového), bazén, akvapark, dětský a vnitřní bazén. Slunečníky, lehátka a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Hotel pořádá animační programy, miniklub a diskotéky. Široká nabídka sportovních aktivit – plážový volejbal, basketbal, minigolf, stolní tenis a fitness. Za poplatek služby wellness centra, bowling, biliard a vodní sporty na pláži. Centrum historického města Side je vzdáleno asi 8 km, pravidelné spojení zajišťují místní minibusy. Hotel s bohatým zázemím a špičkovými službami all inclusive doporučujeme i pro náročnější klientelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední svačina, káva, čaj, zákusky a zmrzlina, půlnoční občerstvení. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin denně. Součástí all inclusive je i plážový bar.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, sejf (za poplatek), minibar, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, sejf (za poplatek), minibar, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy – 1 místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-13 let), klimatizace, TV/SAT, sejf (za poplatek), minibar, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa