28,27,25

Hotel Club Turan Prince World

od 18 038 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar lunapark

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní resort s maximem zábavy
- akvapark i lunapark
- all inclusive 24 hodin denně


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex skládající se z několika budov umístěných v krásné zahradě leží přímo u soukromé písečně-oblázkové pláže (plážový servis zdarma) a od letoviska Side je vzdálen asi 15 km. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení, několik barů včetně plážového, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (nutná rezervace), disco, kavárna, bazén, relaxační bazén, dětský bazén, akvapark se 14 skluzavkami, lunapark, vnitřní bazén, turecké lázně, sauna a široká nabídka sportovních aktivit (tenis, stolní tenis, minigolf, fitness, šipky, volejbal, vodní polo). Hotel pořádá animační programy, pro děti je k dispozici miniklub. Součástí areálu je také kosmetický salon, kadeřnictví nebo nákupní arkáda. Hotel s bohatým vyžitím a kvalitním servisem doporučujeme i pro náročnější klientelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne občerstvení, zmrzlina, káva, čaj, zákusky a noční bufet. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00-00.30), nealkoholické nápoje, pivo a víno 24 hodin denně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (POKOJ 2+1 CLUB) v budovách umístěných v zahradě (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlky (POKOJ 2+2 CLUB) v budovách umístěných v zahradě (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (POKOJ 2+1 HLAVNÍ BUDOVA) v hlavní budově (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlky (POKOJ 2+2 HLAVNÍ BUDOVA) v hlavní budově (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa