Hotel Fe Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži bar u bazénu dětský miniklub dětské disco fitness animační programy hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- příjemný hotel se službami, zábavou a vybavením pro celou rodinu
- nedaleko písečné pláže i výborným spojením do centra - za nákupy, památkami i bary a večerní zábavou

Popis
Hotel Fe Beach 4* (Side, Turecko) s příjemnou atmosférou se nachází 200 m od písečné pláže, na které má vyhrazenou svou část s restaurací, barem a s lehátky a slunečníky zdarma. K dopravě na pláž lze využít hotelový autobus. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení (pouze v lobby zdarma), hlavní restaurace, dále 3 a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma), několik barů, kavárna, 2 bazény, dětský bazén, skluzavky, vnitřní bazén, turecké lázně, sauna a fitness. Pro děti jsou k dispozici miniklub a disco. Hotel pořádá také animační programy. Za poplatek lze využít masáže, kosmetický salon a kadeřníka. Nedaleko hotelu naleznete nákupní možnosti, restaurace i bary. Centrum města Side je vzdálené 3 km, autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehký snack, káva, čaj, zákusky, pozdní snack. Po příjezdu uvítací drink, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00–24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Rozlehlejší rodinné pokoje s možností 2 přistýlek tvoří 1 místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-13 let).
Oba typy pokojů lze zajistit také s výhledem k bazénu.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa