Hotel Kamelya Aishen K Club

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce v pokoji DELUXE pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- bohaté vyžití, vysoká úroveň služeb a široké sportovní zázemí
- skvělá rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozsáhlý hotelový komplex Kamelya Collection Hotels se skládá ze tří 5* hotelů – hotel Fulya, hotel Selin a 2-3 podlažní vilky hotelu Kamelya Aishen K Club 5* (zde jsou ubytovaní naši klienti). Celý areál se nachází přímo u písečné pláže asi 500 m od centra městečka Colakli (Turecko) s nákupními možnostmi, restauracemi a bary. Město Side je vzdáleno cca 13 km, autobusová zastávka je asi 100 m od hotelu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, internetová kavárna, restaurace hotelu K Club, několik dalších tematických restaurací, bary, minimarket, diskotéka a společenská místnost. Dále pak bazény, dětské bazény a akvapark (2 bazény, skluzavky, tobogán a dětský bazén). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Pro děti je určeno dětské hřiště a miniklub. Zdarma jsou bohaté animační programy, basketbal, plážový volejbal, šipky, fitness, sauna, stolní tenis a vířivka. Za poplatek kulečník, masáže, lázně a tenis s osvětlením. Hotel s bohatým zázemím a službami na nejvyšší úrovni je ideálním místem ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne a noční snack, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (09.00-05.00). Snídaně, obědy a večeře se podávají v restauraci hotelu Kamelya K Club.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, sejf, minibar, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Prostornější dvoulůžkové pokoje DELUXE s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace, TV/SAT, sejf, minibar, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa