28,27,25

Hotel Nova Park

od 17 174 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní hotel s výbornými službami
- bohaté vyžití včetně animačních programů


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Nova Park obklopený udržovanou tropickou zahradou se nachází v oblasti Kumköy, jen 4 km od turistického centra Side (Turecko). Písečná pláž je od hotelu vzdálena 200 m a je přístupná po soukromé cestě, případně lze využít i hotelový bus. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 a la carte restaurace – turecká, rybí a italská (nutná rezervace), bar, bar u bazénu, snack bar, plážový bar (součást all inclusive), disco, nákupní arkáda, bazén, dětský bazén, bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Pro děti je k dispozici dětské hřiště i miniklub (4-12 let). O zábavu během dne i večer se postará profesionální animační tým. Dále je k dispozici fitness, šipky, boccia, turecké lázně, sauna a za poplatek masáže, biliard, stolní tenis a vodní sporty na pláži. Nedaleko hotelu naleznete nákupní možnosti, restaurace i bary. Historické centrum Side je vzdálené 4 km (autobusová zastávka v blízkosti hotelu). Kvalitní hotel s výbornými službami je zárukou spokojené dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, lehké občerstvené během dne, odpoledne káva, čaj a zákusek, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 –24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10:00-17:00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa