Hotel Royal Taj Mahal

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi akvapark tobogán lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar lunapark

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-10 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní resort přímo u moře má bohaté zázemí - plážový servis, pestrá sportoviště, skluzavky, bazény, výborná kuchyně
- dobré spojení do centra na nákupy, procházkami do starého města a za památkami i večerním posazením
- doporučujeme náročným klientům

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
V roce 2015 otevřený luxusně zařízený hotel Royal Taj Mahal 5* leží přímo u krásné písečné pláže (Side, Turecko). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v celém areálu zdarma, hlavní restaurace, několik barů (včetně plážového), a la carte restaurace (italská, mexická, indická a rybí) a bistro, dále pak hlavní venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky a tobogány. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů i na pláži k dispozici zdarma. K dalšímu vybavení patří lunapark, SPA centrum, fitness, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, vodní gymnastika, tenisové kurty, herna, minimarket a obchody. Hotel pořádá animační a zábavní programy pro všechny věkové kategorie. Služby za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, procedury a masáže ve SPA, vodní sporty, internetová kavárna a restaurace a la carte. Centrum letoviska Side je od hotelu vzdálené 5 km. Hotel s vynikajícím zázemím a kvalitními službami doporučujeme náročným klientům a rodinám s dětmi.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, snacky během dne, odpolední káva, čaj a zákusek, půlnoční snack. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–02:30). Součástí all inclusive je i plážový bar (10:00-18:00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-10 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-10 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa