Hotel Sayanora

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+03+1
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu bar u bazénu dětský bazén event. oddělená dětská část animační programy - občasné hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- menší hotýlek s rodinným zázemím nabízí příjemné prostředí - ideálně kousek od písečné pláže a pár minut cesty centra za památkami, nákupy či zábavou
- pro doporučujeme nenáročnou a pohodovou dovolenou

Popis
Hotel rodinného typu skládající se z hlavní a vedlejší budovy se nachází pouhých 150 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a asi 800 m od historického centra Side (Turecko). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, bar u bazénu, bazén a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma, na nejbližší pláži za poplatek. Hosté mohou využít privátní pláž hotelu (plážový servis zdarma), vzdálenou cca 1,5 km, dostupnou hotelovým transferem několikrát denně. Za poplatek mohou hosté využít dalších hotelových služeb – turecké lázně, masáže, internet a vodní sporty na pláži. Jednou týdně pořádá hotel turecký večer. Hotel ve vynikající cenové relaci doporučujeme všem, kteří preferují menší hotely v blízkosti pláže s možností nákupů i zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a zákusek, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby) umístěné v hlavní budově, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, minibar (doplňován vodou), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.
V nabídce na vyžádání jsou také rodinné pokoj (max. 3 osoby a 1 dítě 2-12 let) a popřípadě typy pokojů na parkovou stanu.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa