28,27,25

Hotel Seaden Corolla

od 16 694 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě 2-12 let a 3. dospělá osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- bohaté vyžití pro děti
- profesionální animační tým

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Seaden Corolla 4* se nachází v oblasti Kumköy, jen 4 km od turistického centra Side (Turecko). Soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 300 m, k dopravě na ni lze zdarma využít hotelový minibus. Pláž byla díky své čistotě a kvalitě oceněna modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 a la carte restaurace – turecká a italská (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar, bar u bazénu, snack bar, plážový bar (součást all inclusive), nákupní galerie, vnitřní bazén, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, dva dětské bazény (z toho jeden se skluzavkou). Wi-Fi ve společných prostorách zdarma. Pro děti je k dispozici miniklub (4-12 let), dětské hřiště, ve večerních hodinách mini disco. O zábavu během dne i večer se postará profesionální animační tým (hotel pořádá např. tureckou noc, nebo tematické dny pro děti). Dále je k dispozici fitness, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, za poplatek vodní sporty, turecké lázně a služby wellness centra. Nedaleko hotelu naleznete nákupní možnosti, restaurace i bary. Historické centrum Side je vzdálené 4 km (autobusová zastávka cca 150 m od hotelu). Hotel je svou polohou a kvalitními službami zárukou pohodové dovolené pro dospělé i rodiny s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, turecká i mezinárodní kuchyně, lehký snack během dne, odpolední káva, čaj a zákusky, zmrzlina, půlnoční snack. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00. Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, sejf (za poplatek), koupelna a balkon.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na bazén s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, sejf (za poplatek), koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, sejf (za poplatek), koupelna a balkon.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa