28,27,25

Hotel Seaden Valentine Resort & Spa

od 18 690 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel jen pro dospělé osoby nad 16 let
- služby all inclusive 24 hodin denně
- kvalitní služby a bohaté zázemí


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní prázdninový resort se nachází v oblasti Kumköy, jen 3 km od historického centra Side a je tak vhodnou volbou pro ty, kteří hledají klid (hotel určený osobám od 16 let), ale zároveň chtějí být na dosah živého centra. Soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře oceněná díky své čistotě a kvalitě modrou vlajkou je od hotelu vzdálena 200 m, lehátka s osuškami a slunečníky jsou zdarma. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar, bar u bazénu, snack bar, plážový bar (součástí all inclusive), kavárna a nákupní galerie. K osvěžení slouží 2 velké venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, O zábavu během dne i večer se postará profesionální animační tým (hotel pořádá např. tureckou noc, večery s živou hudbou a noční klub). Dále je k dispozici fitness, stolní tenis, šipky, aerobic, vodní aerobic, boccia, plážový volejbal, vodní pólo, za poplatek vodní sporty, masáže a procedury wellness centra. Luxusní hotelový komplex s vynikajícími službami, výbornou kuchyní a širokou nabídkou služeb doporučujeme klientům, kteří vyhledávají odpočinek v krásném a klidnějším prostředí hotelu pouze pro dospělé.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, turecká i mezinárodní kuchyně, pozdní snídaně, lehký snack během dne, odpolední káva, čaj a zákusky, zmrzlina, půlnoční snack. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin denně. Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na bazén (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje comfort – ve vyšších patrech s výhledem na bazén (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa