28,27,25

Hotel Selectum Family Comfort Side (ex. Lyra Resort)

od 19 290 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Ultra all inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar lunapark

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní hotel s krásným ubytováním, bohatým zázemím a širokou nabídkou služeb
- hotel pro nejnáročnější klientelu díky vysokému standardu poskytovaných služeb

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový komplex složený z hlavní budovy a přilehlých vilek umístěných v krásné zahradě leží přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a nabízí téměř bezmezné možnosti vyžití, jak pro děti, tak pro dospělé. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, 2 restaurace, několik a la carte restaurací (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), několik barů včetně plážového, bazény, akvapark, bazén pro děti, hřiště a lunapark. Slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou k dispozici zdarma u bazénů i na pláži. Hotel pořádá bohaté animační programy včetně aerobiku, vodní gymnastiky, k dispozici je fitness, turecké lázně, sauna, zahrát si můžete tenis, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky nebo šachy. Za poplatek jsou masáže, spa, vodní sporty a sportovní lekce (např. pilates, potápění aj.), obchodní arkáda a kadeřnictví. Klienti ubytovaní ve vilkách mají vyhrazenou privátní část na pláži. Hotel se nachází v oblasti Kizilagac. Historické centrum Side je vzdálené 15 km a dostupné místní dopravou. Luxusní hotel s krásným ubytováním, bohatým zázemím a širokou nabídkou služeb s vysokým standardem doporučujeme pro nejnáročnější klientelu.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne občerstvení, zmrzlina, káva, čaj, zákusky a noční bufet. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (09:30-06.00). Součástí all inclusive je i plážový bar a restaurace.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek v hlavní budově – POKOJ 2+2 (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek v hlavní budově – POKOJ 2+2 VÝHLED NA MOŘE (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa