28,27,25

Hotel Side Amour

od 15 158 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 1000 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- nově zrekonstruovaný moderní hotel
- poloha v centru poblíž historické části Side
- kyvadlová doprava na pláž
- bar na pláži součástí all inclusive


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Elegantní, v roce 2021 zrekonstruovaný moderní čtyřhvězdičkový hotel, jehož největší předností je fantastická poloha v blízkosti historického centra Side, leží asi 1000 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, kde jsou hostům k dispozici zdarma lehátka se slunečníky i plážové osušky, vodní sporty jsou za poplatek (doprava hotelovým busem zdarma). K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v areálu celého hotelu (za poplatek 2 eura/den nebo 10 eur/týden), restaurace, bar u bazénu, restaurace a bar na pláži (bar na pláži v rámci all inclusive nabízí nealkoholické nápoje a pivo), bazén a brouzdaliště pro děti s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma (výměna cca 1 eur). K relaxaci slouží turecké lázně, sauna, vířivka a parní lázeň (za poplatek). Hotel pořádá občasné animační programy (turecký večer, živá hudba, folklórní vystoupení, tance). Restaurace, bary, nákupní možnosti, ale i historické památky naleznete v blízkosti hotelu, historické centrum Side je vzdálené pouhých 1,5 km a dostanete se tam procházkou po pěší promenádě nebo můžete k dopravě využít místní autobusy. Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v menším hotelu s příjemnou atmosférou, v blízkosti moře a s historickým centrem v dosahu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední káva, čaj a koláčky, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-23.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-17.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa