Hotel Side Breeze

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 240 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- nedaleká krásná pláž s hotelovým barem i restaurací
- bohatý hotelový program, aktivně strávená dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní 5* hotel skládající se ze 3 vzájemně propojených budov leží v letovisku Colakli asi 8 km od historické části Side (Turecko), které je dostupné taxíky nebo místními busy. Jedna z nejkrásnějších písečných pláží v oblasti Side, oceněná Modrou vlajkou, je od hotelu vzdálena 240 m. Lehátka a slunečníky jsou na pláží k dispozici zdarma a plážové osušky za depozit. Přímo na pláži je hotelový bar i restaurace (součást all inclusive). Naleznete zde také širokou nabídku vodních sportů (za poplatek). Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, 2 a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma – nutná rezervace), lobby bar, 2 pool bary, 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén s menším akvaparkem, obchodní arkáda, fitness, turecké lázně a wellnes (za poplatek). Zahrát si můžete stolní tenis, šipky nebo plážový volejbal. Hotel pořádá 6x týdně denní i večerní animační programy. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nachází asi 500 m od hotelu. Hotel s vynikajícími službami a bohatým zázemím pro všechny je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené. Díky bohatému programu hotelového animačního týmu doporučujeme hotel i příznivcům aktivně strávené dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, odpolední káva, čaj, zákusky, půlnoční polévka, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00). Plážová restaurace a bar jsou součástí all inclusive programu (10.30-17.00 nebo dle počasí).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (doplnění za poplatek), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, minibar (doplnění za poplatek), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa