28,27,25

Hotel Side Lowe

od 14 678 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 800 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-10 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- menší rodinný hotel v příznivé cenové relaci
- kyvadlová doprava na pláž
- bar na pláži součástí all inclusive

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší hotel se nachází nedaleko historického centra Side ve vzdálenosti asi 800 m od soukromé písečné pláže (minibus na pláž zdarma) s pozvolným vstupem do moře a s nabídkou vodních sportů (za poplatek). K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi (za poplatek), restaurace, bar u bazénu, bar na pláži (bar na pláži v rámci all inclusive nabízí nealkoholické nápoje a pivo), bazén a dětský bazén (lehátka, slunečníky a matrace jsou u bazénu i na pláži zdarma). Ke sportovnímu vyžití patří stolní tenis, šachy a šipky, dále můžete za poplatek vyzkoušet turecké lázně, saunu a wellness centrum. Animační team nabízí pestré programy a večery s živou hudbou (3x týdně). Ve starobylém centru Side vzdáleném jen 10 minut chůze vás okouzlí antický amfiteátr, Apollonův chrám a přístav, užít si můžete i nočního života a nákupních možností. Hotel s výbornými službami za skvělou cenu doporučujeme klientům, kteří mají v oblibě menší hotely s přátelskou rodinnou atmosférou.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a zákusek, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-23.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-17.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, minibar, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa