28,27,25

Hotel Turan Prince

od 17 011 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- skvělá rodinná dovolená
- bohaté vyžití v hotelu, akvapark, krásná písečná pláž
- all inclusive 24 hodin denně


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový resort složený z hlavní budovy a několika menších vilek se rozkládá v nádherné zahradě přímo u krásné písečné pláže ve vzdálenosti cca 10 km od historického centra Side. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí (Wi‑Fi a internet zdarma), několika restauracemi a bary včetně plážového, TV místností, obchůdky, wellness s krytým bazénem a vířivkou, rozlehlým venkovním bazénem a dětským bazénem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů i na pláži k dispozici zdarma. Pro děti je určen waterpark se skluzavkami, dětské hřiště a miniklub (4-11). Zdarma můžete dále využít fitness, 2 tenisové kurty, stolní tenis, šipky a plážový volejbal. Hotelové služby na špičkové úrovni spolu s pestrým all inclusive programem jsou zárukou nezapomenutelné dovolené především pro rodiny s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, sušenky, koláče a zmrzlina. Neomezené množství místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin denně v místech a časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, sejf, minibar, set na přípravu kávy/čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s možností 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, TV/SAT, sejf, minibar, set na přípravu kávy/čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje Villa Park s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby) jsou umístěny v menších vilkách, klimatizace, TV/SAT, sejf, minibar, set na přípravu kávy/čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa