28,27,25

Hotel Villa Side

od 17 931 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-10 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 3. dospělá osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní hotel s výbornými službami a s nákupním centrem v blízkosti hotelu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel se nachází na okraji letoviska Side ve vzdálenosti 200 m od krásné písečné pláže s lehátky a slunečníky zdarma a s nabídkou vodních sportů (za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, restaurace, 3 a la carte retaurace v sousedním hotelu Villa Side Residance, bar, bar u bazénu, bar na pláži (součást all inclusive), bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bazén se skluzavkami, dětský bazén, dětské hřiště, herna, fitness, turecké lázně a sauna. Profesionální animační team nabízí pestré zábavní programy a miniklub (4−12 let) pro děti. Nedaleko hotelu naleznete obchodní centrum, restaurace i bary. Historické centrum Side je vzdálené 4 km (autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu). Kvalitní hotel s výbornými službami je zárukou spokojené dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvené během dne, odpoledne káva, čaj a zákusek, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 –24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10:00-17:00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, minibar, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti oddělené dveřmi (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, minibar, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa