Hotel Vonresort Golden Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA v dvoulůžkovém pokoji
- 1. dítě 2-13 let, 2. dítě 2-13 let a 3. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA v rodinném pokoji
- novinka v naší nabídce
- luxusní hotelový komplex s kvalitním servisem
- rozsáhlý akvapark s 13 různými atrakcemi
- animační programy a zábava pro celou rodinu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový komplex Vonresort Golden Beach 5* se službami ultra all inclusive leží 200 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v oblíbeném prázdninovém letovisku Side. Na pláž můžete dojít přes sousední hotel Vonresort Golden Coast, který je od pláže oddělený pouze pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, k dispozici je i široká nabídka vodních sportů (za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi zdarma, hlavní restaurace, 6 a la carte restaurací (za poplatek, nutná rezervace), lobby bar, bar, bar u bazénu a v akvaparku, 2 bazény, dětský bazén a rozsáhlý akvapark s 13 různými atrakcemi. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma. Hotel pořádá animační programy během dne i zábavní večerní programy, miniklub a diskotéky. Sportovně orientovaní klienti ocení širokou nabídku sportů – basketbal, aerobic, plážový volejbal, stolní tenis a šipky. Relaxovat můžete v tureckých lázních a sauně, masáže a služby welness centra jsou za poplatek. Centrum historického města Side je vzdáleno 10 km, pravidelné spojení zajišťují místní minibusy, autobusová zastávka je poblíž hotelu. Hotel s bohatým zázemím a špičkovými službami ultra all inclusive doporučujeme i pro náročnější klientelu a je zárukou k prožití ideální rodinné dovolené plné aktivit a zábavy.

Stravování
Ultra all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, půlnoční občerstvení. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin denně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Antalya - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde .

Mapa