28,27,25

Penzion Villa Reni

od 10 262 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- příjemný penzion s rodinnou atmosférou situován na klidnějším místě
- výhodná cena

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný penzion s rodinnou atmosférou je situovaný v klidné části letoviska Lozenec. Dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 400 m a nabízí možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Na pláži najdete občerstvení, několik barů, půjčovnu vodních šlapadel a nabídku vodních sportů. Hostům je v penzionu k dispozici vstupní hala s recepcí a Wi-Fi, společný venkovní kuchyňský kout (vařič, mikrovlnná trouba, základní nádobí). V nedalekém centru letoviska naleznete obchůdky se suvenýry, restaurace a bary. Doporučujeme všem, kteří preferují ubytování na klidnějším místě, ale zároveň ocení možnost výletů do okolí.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních restauracích.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 2 dospělé osoby), lednice, TV/SAT, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), lednice, TV/SAT, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje standard se 2 přistýlkami (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), lednice, TV/SAT, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa