Zájezdy - Lozenec

Načítání ...
Načítání ...
Rosen

Rosen

  • - 3. a 4. osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- rodinný penzion v městečku LozenecGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 10.9. - 14.9.2022 ( 4 nocí )
Elmaz

Elmaz

  • - hotel v oblíbeném prázdninovém letovisku v blízkosti plážeGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 3.9. - 7.9.2022 ( 4 nocí )
Villa Reni

Villa Reni

  • - příjemný penzion s rodinnou atmosférou situován na klidnějším místěGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 3.9. - 7.9.2022 ( 4 nocí )
Arapya del Sol

Arapya del Sol

  • - 1. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt ZDARMA- SLEVA pro děti v pokoji s 1 dospělým- klidná dovolená v příznivé cenové relaci
Letecky Žádné dostupné termíny