Hotel Casablanca

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+01+12+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel na okraji oblíbeného letoviska Obzor v blízkosti pláže


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Casablanca 4* je umístěn na okraji oblíbeného prázdninového letoviska Obzor, jen 150 m od pěkné písečné pláže. K vybavení hotelu patří recepce s možností pronájmu sejfu (za poplatek), Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, restaurace, bar, snack bar, pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, herna, miniklub a také minimarket. Sportovní zázemí zahrnuje tenisový kurt (za poplatek), stolní tenis, tělocvičnu a volejbal. Za poplatek můžete využít i hotelové wellness služby (sauna, masáže). Zpestření dovolené nabízí také vodní sporty nabízené na pláži (za poplatek). V letovisku najdete dostatek restaurací, barů i obchodů. Hotel s vynikajícími službami doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa