Zájezdy - Obzor

Načítání ...
Casablanca
10.6. - 14.6.2023 ( 4 nocí ) Další termíny () All inclusive Letecky - Brno
Cena za osobu:
15 590 Kč
Cena za všechny:
31 180 Kč
Načítání ...
Black Sea

Black Sea **

Bulharsko - Obzor - Obzor

Snídaně

Menší rodinný hotel Black Sea 3* s příjemnou atmosférou naleznete v klidné části letoviska Obzor (Bulharsko). Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 150 …

Pláž vzdálená 150 m

Všechny termíny 10 290 Kč
Black Sea

Black Sea

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce (POKOJ 2+1) pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- 3. a 4. osoba na přistýlce (POKOJ 2+2, APARTMÁN) pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- hotel v klidné části letoviska Obzor avšak v blízkosti živého centraGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 10.6. - 14.6.2023 ( 4 nocí )
Paraiso Beach

Paraiso Beach

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- rodinná dovolenáGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 10.6. - 14.6.2023 ( 4 nocí )
Casablanca

Casablanca

  • - hotel na okraji oblíbeného letoviska Obzor v blízkosti plážeGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 9.9. - 13.9.2023 ( 4 nocí )

Popis

Bulharsko je pro Českého turistu tradiční destinací, kde bylo vždy možné strávit příjemnou dovolenou. A tak se sem mnozí z nás vracejí z nostalgie, zavzpomínat si, možná i ze zvědavosti, aby viděli, jak Bulharsko dnes vypadá. Pokud jste tedy během posledních deseti let nebyli, budete mile překvapeni. Turismus zde zažívá „boom“ – rekonstruují se dříve vystavěné hotely, vyrůstají nové hotely, penziony a restaurace. Rozšiřuje se nabídka služeb pro turisty, přibývají půjčovny aut a jízdních kol. Nabídka vodních sportů a také stále populárnějších adrenalinových zážitků se vyrovnává nabídkám, jaké znáte z jiných destinací. To vše příjemně doplňují výlety za poznáním historických památek i přírodních zajímavostí. Jste-li milovníky nákupů nebo si jen chcete přivézt pěkný suvenýr, pak vás potěší široká nabídka zboží na pultech obchodů a ještě větší radost vám udělají příjemné ceny. A tak neváhejte a vydejte se na pozvolné písečné pláže Černého moře a objevujte novou tvář Bulharska!

Doprava

Do Bulharska jsou letošní rok naplánovány přímé lety z ČR - z Brna, Prahy a Ostravy. Výstupní a nástupní místo v destinaci Bulharsko je BURGAS - Mezinárodní letiště Burgas, Sarafovo Mezinárodní označení letiště: BOJ GPS 42.565184, 27.516189 (mapa) Níže uvedené časy jsou orientační, jsou platné v době zveřejnění a nejsou závazné. Zákazník obdrží závazné informace o svém odletu včetně závazných letových časů v POKYNECH K ZÁJEZDU, které mu zašleme před odletem (zpravidla 7 dní před termínem nástupu na zájezd). Z letiště převáží zákazníky do vybraných pobřežních letovisek minibusy, autobusy i taxíky, přičemž délka transferu trvá v závislosti na vzdálenosti cílového letoviska. Můžete cestovat např. jen 10 km do Pomorie nebo Sozopolu nebo podél pobřeží až cca 70 km do Obzoru nebo letoviska Balya. Ale ani tato cesta, trvající přes hodinu není dlouhá nebo nudná. Většina turistů zamíří do 30 km vzdáleného Slunečného pobřeží = centra bulharské riviéry.

Letoviska

OBZOR
Přímořské letovisko Obzor se rozprostírá v nádherné krajině podél zátoky Černého moře zhruba 70 km jižně od města Burgas. Umístění města uprostřed krásné krajiny lze vyčíst i z původního starověkého názvu Heliopolis – Sluneční město. Původně se zde nacházela řecká námořní základna, která se později proměnila v důležitou pevnost Římské říše. V dobách středověku byla součástí města i nedobytná bulharská pevnost Kozyak, která během 13. a 14. století sloužila jako ochrana přístavu, který byl významným centrem bulharského černomořského obchodu. Pozůstatky této pevnosti lze spatřit zhruba 3 km od dnešního města. V Obzoru lze také nalézt pozůstatky římských hradeb a Jupiterova chrámu. Nedaleko města lze také navštívit pozůstatky pevnosti Paleokastro z doby byzantské nebo maják, ve kterém je umístěna hydrometeorologická stanice. Z majáku se Vám naskytne krásný výhled na moře i na historické město. Severně od letoviska leží městečko Bjala, kde se nachází pozůstatky antické pevnosti Aspro. Několik kilometrů jižně naleznete mys Emine, kde se rozprostírá vesnička Emona – rodiště thráckého krále Reze, kterého dle Homérovy Iliady zabil Odysseus a Diomedes. V Obzoru naleznete dlouhou písečnou pláž, která je přímo u letoviska a pokračuje dál na sever, s pozvolným vstupem do vody. Jedná se o ideální místo pro rodiny s dětmi.

BAYLA, BJALA