28,27,25

Hotel Paraiso Beach

od 12 211 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+01+12+02+12+23+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 10 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- rodinná dovolená


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel s výbornou polohou je od krásné písečné pláže oddělen pouze pobřežní promenádou. Pro vaše pohodlí jsou na pláži k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Hotel sestává ze dvou budov a hostům nabízí recepci, Wi-Fi zdarma, výtah, restauraci s terasou, snack/pool bar, dětský koutek a venkovní bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma. Díky umístění hotelu na vyvýšeném místě nad pláží se vám z hotelové terasy naskytnou krásné výhledy na moře. Centrum letoviska s restauracemi, bary a obchody je vzdálené cca 300 m od hotelu. Jestliže vás omrzí relaxace u moře, určitě se podívejte do okolí městečka. Můžete si půjčit kolo, auto nebo prostě vyrazit jen tak pěšky. Směrem na sever je městečko Bjala s pozůstatky antické řecké pevnosti. Hotel se skvělou polohou u pláže a nedaleko centra je zárukou příjemně strávené dovolené pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro rodiny s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehký snack, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00−23.00).

Ubytování
Jednolůžkové pokoje, klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi‑Fi, sejf (10 €/pobyt), plážové osušky (10 €/pobyt), koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi‑Fi, sejf (10 €/pobyt), plážové osušky (10 €/pobyt), koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi‑Fi, sejf (10 €/pobyt), plážové osušky (10 €/pobyt), koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků): Brno/Praha/Ostrava - Burgas - Brno/Praha/Ostrava, ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Bulharska je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.

Mapa