27,25

Hotel Villaggio Stromboli

od 18 791 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace minilednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Popis
Villaggio Stromboli je velmi pěkný členitý komplex vystavěný nad nádhernou písčitou pláží. Nabízí dechberoucí výhledy na moře a okolní přírodní krásy včetně nádherných západů slunce a sopečného ostrova Stromboli. Pokoje jsou umístěné v nízkých dvoupatrových budovách, které jsou obklopené zelenou zahradou. V rezortu jsou návštěvníkům k dispozici vstupní hala s recepcí,hlavní restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, lehátka a slunečníky u pláže za poplatek. Plážové osušky za poplatek. Jsou zde organizovány animační programy a večerní programy v italštině, aerobic, je možno využít tenisový kurt či stolní tenis. Komplex je v krásném místě naprosto izolovaný od okolního světa. Nejbližší obchod je asi 2km. Za poplatek je možno si objednat v hotelu taxi do centra perly Kalábrie, města Tropea, které je vzdálené asi 7 km. Hotelová pláž je přístupná po schodech a je asi 300m od rezortu. Pobyt zde není vhodný pro zákazníky se sníženou pohyblivostí. Wi-Fi v lobby a u bazénu zdarma.

Stravování
V ceně pobytu jsou zajištěny snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Za příplatek je možno zajistit polopenzi nebo plnou penzi. Obědy i večeře jsou servírované s výběrem z menu a salátovým bufetem. Bar u bazénu nabízí po celý den různé nápoje a občerstvení.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v pokojích typu Standard s možností 1 přistýlky pro děti i dospělé nebo v pokojích typu Comfort, které jsou prostornější a umožňují až 2 přistýlky pro děti i dospělé. Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, TV, malou ledničku, vysoušeč vlasů, trezor. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Mapa

souřadnice nejsou zadané