Zájezdy - Agios Nikolaos

Načítání ...
Istron Bay
3.6. - 7.6.2023 ( 4 nocí ) Další termíny () Polopenze Letecky - Praha
Cena za osobu:
18 038 Kč
Cena za všechny:
36 076 Kč
Načítání ...
Naiades Almiros River

Naiades Almiros River ***

Řecko - Kréta - Agios Nikolaos

Polopenze

Tradiční rodinný hotel obklopený udržovanou zahradou plnou aromatických bylin, květin, keřů a stromů se nachází necelé 2 km od města Agios Nikolaos, kam se buďto dostanete místním …

Pláž vzdálená 150 m

Všechny termíny 14 006 Kč
Miramare Resort & Spa

Miramare Resort & Spa

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- kvalitní služby, klidná dovolená v dosahu rušnějšího města Agios NikolaosGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 30.9. - 4.10.2023 ( 4 nocí )
Naiades Almiros River

Naiades Almiros River

  • - hotel v klidném prostředí- oblíbené ubytování klientů- přátelská a rodinná atmosféra- v blízkosti vyhlášené pláže a v dosahu Agios NikolaosGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 27.5. - 31.5.2023 ( 4 nocí )
Istron Bay

Istron Bay

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- novinka- kvalitní službyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 27.5. - 31.5.2023 ( 4 nocí )
Mistral Bay

Mistral Bay

  • - střešní bar s terasou s výhledem na moře- v půvabném městě Agios Nikolaos - romantika, nákupy, vyžitíGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny
Mistral Mare

Mistral Mare

  • - hotel s nádherným výhledem na Mirabelský záliv- romantické prostředí - krásné koupání- v blízkosti Agios NikolaosGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny