Zájezdy - Rhodos město

Načítání ...
Ibiscus
14.5. - 21.5.2023 ( 7 nocí ) Další termíny () Snídaně Letecky - Praha
Cena za osobu:
21 090 Kč
Cena za všechny:
42 180 Kč
Castellum Suites
14.5. - 21.5.2023 ( 7 nocí ) Další termíny () All inclusive Letecky - Praha
Cena za osobu:
21 690 Kč
Cena za všechny:
43 380 Kč
El Greco
28.5. - 2.6.2023 ( 5 nocí ) Další termíny () Polopenze Letecky - Praha
Cena za osobu:
14 790 Kč
Cena za všechny:
29 580 Kč
Načítání ...
Semiramis City

Semiramis City

  • - kvalitní hotel nedaleko pláže- ideální poloha poblíž živého centra hl. města a v blízkosti památek UNESCOGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 25.5. - 29.5.2023 ( 4 nocí )
Elite

Elite

  • - městský hotel- perfektní poloha hotelu přímo v hlavním městě Rhodos- bohaté vyžití v pěší vzdálenostiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 25.5. - 29.5.2023 ( 4 nocí )
Ibiscus

Ibiscus

  • - perfektní poloha hotelu přímo v hlavním městě Rhodos- městský hotel u krásné pláže- bohaté vyžití v pěší vzdálenostiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 25.5. - 29.5.2023 ( 4 nocí )
Castellum Suites

Castellum Suites

  • - moderní hotel v centru hlavního města Rhodos- nedaleko hotelu se nachází historické jádro města zapsané na seznam UNESCO- nákupní i zábavní možnosti v blízkostiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 25.5. - 29.5.2023 ( 4 nocí )
El Greco

El Greco

  • - 1. dítě 2-15 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- poloha přímo v jednom z nejkrásnějších měst na světě- jednoduché ubytování pro nenáročné klientyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 29.5. - 2.6.2023 ( 4 nocí )
New York

New York

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- úžasná poloha poblíž zábavy, taveren, historického centra UNESCO- ideální spojení pro aktivní poznávání, večerní život i koupání v mořiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny
Pearl

Pearl

  • - novinka v naší nabídce - úžasná poloha poblíž zábavy, taveren, historického centra zapsaného na seznamu UNESCO- ideální spojení pro aktivní poznávání, večerní život i koupání v mořiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny