Zájezdy - Kemer

Načítání ...
Queen's Park Le Jarden
29.5. - 3.6.2023 ( 5 nocí ) Další termíny () Ultra all inclusive Letecky - Praha
Cena za osobu:
18 979 Kč
Cena za všechny:
37 958 Kč
Limak Limra
21.10. - 28.10.2023 ( 7 nocí ) Další termíny () Ultra all inclusive Letecky - Praha
Cena za osobu:
21 235 Kč
Cena za všechny:
42 470 Kč
Načítání ...
Queen´s Park Goynuk

Queen´s Park Goynuk

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji (platí pouze dopravu)- 1. a 2. dítě 2-12 let na přistýlce a 3. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA v rodinném pokoji (platí pouze dopravu)- akvapark se skluzavkami- bohatý animační programGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 9.10. - 14.10.2023 ( 5 nocí )
L’Ancora Beach

L’Ancora Beach

  • - 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- příjemně vybavený hotel, situovaný nedaleko živého centra - zábava, nákupy, procházky- téměř u moře s plážovým servisem v ceněGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 14.10. - 18.10.2023 ( 4 nocí )
Limak Limra

Limak Limra

  • - 1. dítě 2-15 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- areál přímo u pláže s bohatými službami, zábavou i sporty- akvapark a zázemí pro děti- luxusní resort, kvalitní službyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 21.10. - 28.10.2023 ( 7 nocí )
Queen's Park Le Jarden

Queen's Park Le Jarden

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji (platí pouze dopravu)- 1. a 2. dítě 2-12 let na přistýlce a 3. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA v rodinném pokoji (platí pouze dopravu)- luxusní hotel, vysoký standard služeb- vhodný pro nejnáročnější klientyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 24.5. - 29.5.2023 ( 5 nocí )
Pine House

Pine House

  • - 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA- kvalitní zázemí, dostatek sportů i večerní zábavy a vyžití- zábava i pro děti
Letecky Žádné dostupné termíny
Tu Casa Gelidonya

Tu Casa Gelidonya

  • - 1. dítě 2-7 let v dvoulůžkovém pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- 1. a 2. dítě a 3. osoba v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- nedaleko pláže i centra letoviska - zábava i nákupy- kvalitní zázemí, vodní sporty, animační programyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny

Popis

Kouzelná země ležící na pomezí Evropy a Asie, země s atmosférou Orientu, to je TURECKO. Jedinečně dokázalo zkombinovat velké hotelové komplexy s ryzí přírodou a historickými památkami. Dlouhé písčité pláže Turecké riviéry, kvalitní služby all inclusive a bazény se skluzavkami ocení rodiny s dětmi. Mladí lidé zde mají možnost vychutnat si bohaté noční vyžití. Všem se bude zamlouvat nekonečné modré moře, města s bohatými nákupními zónami i vesničky s citrusovými a pomerančovými háji. Tato země je dějištěm mnoha biblických příběhů, řeckých bájí a legend římského impéria. Měli se zde setkávat milenci Antonius a Kleopatra, pramení zde Eufrat a Tigris a leží zde vyhaslý vulkán Ararat, odkud měl vyplout Noe se svou záchrannou archou. Pojďte s námi objevovat krásy země dvou divů světa – mauzolea v Halikarnasu a Artemidina chrámu v Efesu. Pojďte si vychutnat atmosféru bazarů a pohostinnost Turků, třeba u místního sladkého čaje, který vám zaručeně nabídnou.

Doprava

Z Brna, Prahy a Ostravy se létá do Turecka na výstupní a nástupní místo v destinaci do města ANTALYA - na letiště Antalya.
Mezinárodní označení letiště: AYT
GPS 36.904977, 30.800506
Jedné se o přímé lety, které dle letových řádů trvají od 2:20 hod až do 2:55 hod.
Uvedené časy jsou vždy místní časy. V Turecku je v létě časový posun o 1 hodinu dopředu.

Letoviska

KEMER
Oblíbené letovisko Kemer leží na pobřeží Středozemního moře, asi 40 km od města Antalya a 53 km od pohoří Taurus. Původní malá rybářská vesnice byla v minulosti nazývána „Eski Köy“ (turecky stará vesnice). Teprve v letech 1916–1917, kdy byla postavena 23 km dlouhá zeď, dostal dnešní název („kemer“ znamená turecky zeď). Zeď byla vybudována za účelem ochrany města před záplavami. Centrum tvoří jachetní přístav s pobřežní promenádou, lemovanou obchůdky, bary, restauracemi, kavárnami, uměleckými galeriemi, butiky s tradičními orientálními výrobky ale také zábavními centry. Nachází se zde dvě pláže, které jsou krásně čisté, s pozvolným vstupem do moře a hlavně rodiny s dětmi jistě ocení, že zde není příliš rušný život. Příjemnou letní pohodu si kromě pláží lze užít také v krásně udržovaných zelených parcích, jež poskytují příjemný stín v prosluněných dnech. Za pozornost stojí i široká nabídka výletů. Obdivovat můžete národní park Olympos, obrovské vápencové hory, kaňon Göynük, jeskyně Beldibi a Molla, starověká města Phaselis a Olympos, ohnivou stráň Chiméra s vývěry zemního plynu a další antické památky.