28,27,25

Hotel Istron Bay

od 17 663 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 90 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- kvalitní služby

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Atraktivní hotelový komplex je postaven ve svahu (není vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí) s nádherným výhledem na překrásnou pláž s bílým pískem a oblázky nedaleko vesničky Istro s tavernami, bary a obchody (nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí). Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu, TV místnost a minimarket. Významnou dominantou hotelu je hlavní restaurace s vnitřním posezením i obrovskou venkovní terasou s nádherným výhledem na moře i hory, využít můžete další à la carte restaurace, kde se často pořádají speciální tematické večery, vybraná menu pro děti a vegetariány. Hotel nabízí skvělou příležitost seznámit se s tradiční krétskou kuchyní a dozvědět se více o místních receptech, abyste je mohli pak vyzkoušet i doma. Občerstvení, koktejly, kávu a různé nápoje vám během dne nabídne lobby bar, snack bar u bazénu a plážový bar. V areálu najdete bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté si mohou vybrat z celé řady sportovních aktivit a zahrát si tenis, stolní tenis, plážový volejbal a lukostřelbu nebo si půjčit kolo (za poplatek). Hotel nabízí také širokou škálu vodních sportů a potápění (za poplatek), v nabídce je i wellnes a masáže, večery vám pak může zpříjemnit noční klub a diskotéka.
Centrum vyhledávaného města Agios Nikolaos s přístavem, mnoha obchody se suvenýry, bary, které ožívají po západu slunce, kavárnami a tavernami podél pobřeží nebo okolo jezera Voulismeni je vzdálené cca 13 km. Oslnivá bílá barva hotelu snoubící se s tropickou zelení a úchvatnou modří moře v zátoce Mirabello bude dokonalou kulisou vaší nezapomenutelné dovolené.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu, tradiční krétská kuchyně a moderní středomořská strava připravená z čerstvých produktů, vybraná menu pro děti a vegetariány.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje - apartmány s výhledem na moře (2 místnosti, max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa