Studia a apartmány Kasapakis

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- klidná dovolená v dosahu rušného města
- ubytování u pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný aparthotel v pěkné zahradě nacházející se v klidné oblasti nedaleko centra letoviska Analipsi je od menší písečné pláže vzdálený pouhých 50 m. K vybavení patří vstupní hala s recepcí s Wi‑Fi připojením zdarma ve veřejných prostorách, restaurace, bar u bazénu a bazén s oddělenou dětskou částí a letní terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Zahrát si můžete kulečník. Centrum letoviska Analipsi se nachází 300 m od ubytování, pokud vás omrzí ležení na pláži, můžete se procházet dlážděnými uličkami této původní staré rybářské vesnice se spoustou taveren, kaváren a minimarketů. Za návštěvu stojí i 4 km vzdálené tradiční vesničky Koutoloufari a Piskopiano, za většími nákupy nebo nočním životem se vydejte do města Hersonissos. Tento hotel ocení především klienti hledající klidnou oblast, která je přesto v dosahu rušného města, řeckou pohostinnost a nezávislost na hotelovém stravování.

Stravování
Bez stravování: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Snídaně: Snídaně formou bufetu, domácí krétská kuchyně.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (7 €/den), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (7 €/den), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány s možností až 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let), klimatizace (7 €/den), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány s výhledem na moře s možností až 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let), klimatizace (7 €/den), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa