Zájezdy - Analipsi

Načítání ...
Načítání ...
Europa Beach

Europa Beach

  • - 1. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- rodinná dovolená- bohaté vyžití- kvalitní službyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 27.5. - 31.5.2023 ( 4 nocí )
Anthoula Village

Anthoula Village

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce ZDARMA (platí pouze dopravu)- klidná oblast v dosahu rušného města a krásné koupáníGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny
Stella Village

Stella Village

  • - v rodinných pokojích 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- široké sportovní zázemí, animační programy- vodní park- vhodné pro rodiny s dětmiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny