Hotel Stella Village

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 10 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- v rodinných pokojích 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- široké sportovní zázemí, animační programy
- vodní park
- vhodné pro rodiny s dětmi

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Oblíbený hotelový komplex se skládá z několika budov rozmístěných v krásné udržované zahradě nedaleko centra letoviska Analipsi (Kréta, Řecko). Hotel disponuje vlastní malou soukromou pláží oddělenou pouze příjezdovou komunikací, velká veřejná písečná pláž pak leží 150 m od hotelu. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, společenská místnost s TV, minimarket, amfiteátr, klimatizovaná restaurace, venkovní restaurace s krásným výhledem na moře a několik barů. Dále se zde nachází 2 velké sladkovodní bazény a 3 bazény pro děti (jeden se skluzavkami a jeden s vodním parkem pro děti). Lehátka a slunečníky jsou u bazénů i na soukromé pláži zdarma (na veřejné pláži za poplatek). Zahrát si můžete tenis, volejbal, stolní tenis, basketbal, mini golf, badminton nebo si zacvičit aerobik. Kulečník, masáže a vodní sporty na pláži jsou za poplatek. Děti se zabaví v miniklubu nebo na hřišti. Pro hotelové hosty jsou pořádány denní i večerní animační programy. Hotel s kvalitními službami a s bohatým sportovním vyžitím doporučujeme jak klientům se zájmem o aktivní odpočinek, tak rodinám s dětmi, které jistě ocení vodní park s mnoha atrakcemi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední snack−sušenky, koláče, sendviče, zmrzlina, káva. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00). Vynikající řecká i mezinárodní kuchyně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, rádio, telefon, sejf (15 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje se 2 přistýlkami tvoří 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, rádio, telefon, sejf (15 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa