28,27,25

Hotel Anissa Beach & Village

od 21 974 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě do 13 let v rodinném pokoji na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- přímo na pláži
- bohaté sportovní vyžití
- vhodné pro rodiny s dětmi

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozlehlý, velmi udržovaný hotelový komplex v krásně rozkvetlé zahradě se nachází přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře v menším letovisku Anissaras. Známé rušnější město Hersonissos je vzdálené 4 km a dopravit se tam můžete místním autobusem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi ve všech hotelových prostorách včetně pokojů je zdarma, 4 restaurace, 2 bary, supermarket a kadeřnictví. V areálu se nachází sladkovodní bazén obklopený palmami a dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou zdarma u bazénu i na pláži (osušky k zapůjčení na kauci) a zahradní bar. Ve wellness centru si mohou hosté dopřát masáže, vířivku, klasickou i parní saunu a mnoho dalších kosmetických i zdravotních procedur (za poplatek). Sportovně založení klienti mohou využít fitness, aqua aerobic, stolní tenis, 3 tenisové kurty, kulečník, plážový volejbal, basketbal, vodní sporty na pláži nebo potápění a připraveny jsou i animační programy. Nejbližší supermarkety, obchody se suvenýry, restaurace a bary naleznete u hotelu. Z města Hersonissos se pohodlně dostanete k nejdůležitějším památkám ostrova, jako jsou minojské paláce Knossos a Festos, náhorní plošina Lassithi nebo malebná města Agios Nikolaos či Elounda. Díky bohaté nabídce hotelových služeb a poloze přímo na pláži je hotel vhodný i pro náročnější klienty.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, hotel je známý vynikající středomořskou a krétskou kuchyní, odpoledne koláče, sušenky, zmrzlina a káva. Dětské menu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s výhledem do zahrady (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje standard s výhledem na moře (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Prostornější rodinné pokoje superior s možností až 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti do 13 let nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě do 13 let) s výhledem do zahrady, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Prostornější rodinné pokoje superior s možností až 2 přistýlek s výhledem na moře (2 místnosti, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti do 13 let nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě do 13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa