Zájezdy - Anissaras

Načítání ...
Portokali
20.5. - 27.5.2023 ( 7 nocí ) Další termíny () Snídaně Letecky - Praha
Cena za osobu:
14 490 Kč
Cena za všechny:
28 980 Kč
Anissa Beach & Village
30.9. - 4.10.2023 ( 4 nocí ) Další termíny () All inclusive Letecky - Brno
Cena za osobu:
21 974 Kč
Cena za všechny:
43 948 Kč
Načítání ...
Anna Maria Village

Anna Maria Village

  • - 3. a 4. osoba v apartmánu na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- novinka- výhodná cena- klidná atmosféraGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 27.5. - 31.5.2023 ( 4 nocí )
Annabelle Beach Resort

Annabelle Beach Resort

  • - 3. a 4. osoba v rodinném pokoji na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- bohatá nabídka služeb, relaxační dovolená v příjemném prostředí- hotel vhodný i pro náročnější klientyGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 30.9. - 4.10.2023 ( 4 nocí )
Portokali

Portokali

  • - 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- novinka- klidné prostředí- krátký transferGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 27.5. - 31.5.2023 ( 4 nocí )
Anissa Beach & Village

Anissa Beach & Village

  • - 1. a 2. dítě do 13 let v rodinném pokoji na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- novinka- přímo na pláži- bohaté sportovní vyžití- vhodné pro rodiny s dětmiGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky 30.9. - 4.10.2023 ( 4 nocí )
Serita Beach

Serita Beach

  • - 1. a 2. dítě 2-15 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- novinka- přímo u pláže- skvělá rodinná dovolenáGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny
Bella Beach

Bella Beach

  • - 1. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)- luxusní resort jen pár kroků od pláže- široká nabídka služeb a kvalitní servisGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.
Letecky Žádné dostupné termíny