28,27,25

Hotel Anna Maria Village

od 14 966 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. a 4. osoba v apartmánu na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- výhodná cena
- klidná atmosféra

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Přátelský hotelový komplex v tradičním krétském stylu tvořený hlavní budovou a několika vedlejšími je vystavěn v pěkné zahradě 300 m od písečně-oblázkové pláže (doporučujeme boty do vody) v letovisku Anissaras, v těsné blízkosti oblíbeného a živého letoviska Hersonissos. K vybavení hotelu patří recepce s Wi-Fi připojením zdarma (ve veřejných prostorách), TV místnost, minimarket, hlavní restaurace, kavárna, bar u bazénu a dětské hřiště. V areálu hotelu najdete 1 bazén pro dospělé a 1 bazén pro děti s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Centrum letoviska Hersonissos s mnoha obchody a bary je vzdáleno cca 2 km. Klidnou atmosféru tohoto místa ocení nejen rodiny s dětmi, kombinace kvalitních služeb a výhodné ceny řadí tento hotel k našim zajímavým novinkám.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za příplatek), fén, koupelna, terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa