28,27,25

Hotel Annabelle Beach Resort

od 17 846 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži osušky na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. a 4. osoba v rodinném pokoji na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- bohatá nabídka služeb, relaxační dovolená v příjemném prostředí
- hotel vhodný i pro náročnější klienty

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozlehlý hotelový komplex tvořený bungalovy v tradičním krétském stylu, je vystavěn v krásné zahradě s exotickým nádechem přímo u vlastní písečné pláže v letovisku Anissaras, v těsné blízkosti oblíbeného a živého letoviska Hersonissos. K vybavení hotelu patří recepce s Wi-Fi připojením zdarma v hotelové hale (ostatní prostory a pokoje za příplatek 8 €/den), TV místnost, minimarket, zlatnictví, knihovna, hlavní restaurace, taverna, bar, plážový bar a bary u bazénu. V areálu hotelu najdete 2 prostorné bazény pro dospělé (z toho jeden klidový), 2 bazény pro děti, vnitřní bazén, lehátka u bazénů i na pláži jsou zdarma, stejně jako plážové osušky. Hotel pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy, jako jsou různá představení, kurzy fitness a gymnastiky, karaoke, hry nebo 1x týdně živý hudební večer. Dále si můžete zahrát plážový volejbal, stolní tenis, tenis, kulečník nebo v herně videohry. Sauna, vířivka a masáže jsou za poplatek. Pro děti je připravena zábava v mini klubu nebo na hřišti. Centrum letoviska Hersonissos s mnoha obchody, minimarkety a bary je vzdáleno cca 2 km. Vzdušný luxusní hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím klidnou dovolenou v příjemném prostředí a rodinám s dětmi. Díky bohaté nabídce služeb je hotel vhodný i pro náročnější klienty.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Teplé a studené občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, sušenky a sladké pečivo, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (min. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let, max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, fén, koupelna, terasa.

Rodinné pokoje Junior suite s možností až 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, fén, koupelna, terasa. Na vyžádání.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa