Hotel Serita Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-15 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- přímo u pláže
- skvělá rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Velmi oblíbený hotelový komplex, který je součástí sítě hotelů Mitsis, skládající se z hlavní budovy a několika bungalovů se nachází v klidné části letoviska Anissaras jen 3 km od rušného centra města Hersonissos s celou řadou nákupních a zábavních možností. Atraktivní je také poloha přímo u písečné pláže místy s kamennými plotnami (doporučujeme boty do vody) oddělená pouze nefrekventovanou pobřežní komunikací, další výhodou jsou lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi zdarma, minimarket, hlavní restauraci, několik restaurací a la carte (řecká, italská, asijská), několik barů. V pěkné zahradě se nachází 3 bazény se slanou vodou (jeden s menšími skluzavkami a tobogánem pro děti), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, bar a taverna u bazénu, terasa na slunění se slunečníky a lehátky zdarma, osušky oproti kauci. K dispozici je také stolní tenis, volejbal a dva tenisové kurty s tvrdým povrchem (osvětlení za poplatek). Pořádají se také pestré animační programy a jednou týdně krétský večer. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání severní Kréty a je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají klidnější ubytování, avšak v dosahu pestrého nočního života a rodiny ocení pobyt až pro 2 děti zdarma.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj a zákusek. Neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00)

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky v hlavní budově (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky v bungalovu (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (2 místností oddělené přepážkou, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek) koupelna, fén, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa